- - - - - - - - - - - - Blog dedykowany Władysławowi Zambrzyckiemu, autorowi Oficyny Elerta - - - - - - - - - - - - Zapis rzeczy ciekawych, doświadczonych, w skutkach pod zmysły podpadających, w rozmowach zasłyszanych, na widok wystawionych, takoż myśli filozoficznych, politycznych, nabożnych, z przydatkiem do tejże materii pouczeń rycerskich, jako też sekretów końskich, ludzkich, bydlęcych i ptasich.
Blog > Komentarze do wpisu
Ani nic

   Kora - wokalistka Maanamu - zdradziła najtajniejsze szczegóły swej higieny osobistej. W ekskluzywnym wywiadzie dla pisma "Eksklusiv" powiedziała, że nie przepada za zwykłą wodą i mydłem, ponieważ "woda w Warszawie jest techniczna".   Rolę jej łazienki pełni salon kosmetyczny. "Mój masażysta pan Piotr  specjalnie dla mnie skonstruowanym peellingiem mył mnie raz w tygodniu, a potem masował. A ja już się w tym czasie w ogóle nie kąpałam, nie brałam prysznica. Ale  a n i   n i e   ś m i e r d z i a ł a m ,  a n i   n i c " - mówi ekskluzywna Kora.
     Gorczynowi przypomniała się gwiazda warszawskich scen Maria Wisnowska, która tylko raz w miesiącu jeździła do kąpieli, a była najbardziej pożądaną kochanką w mieście. Najprawdopodobniej też      " a n i   n i e   ś m i e r d z i a ł a,  a n i  n i c"   Jednak 1 lipca 1890 roku wielbiciel - kornet grodzieńskiego pułku huzarów lejbgwardii - Aleksander  Barteniew zastrzelił Marię i obłożył jej łono owocami wiśni.


       Wiśnie intensywnie pachną - dopisuje Gorczyn. 

niedziela, 05 października 2008, quadratus

Polecane wpisy

  • Jeszcze o krowich imionach

    Gorczyn - la brave pigeonke bawiąc z wizytą u Bardzo Bliskiej Rodziny poznał najmłodsze pokolenie krów mieszkające w ich oborze. Na potrzeby onej pisaniny dowie

  • Jak szczeroszwedzki len

    Z podziękowaniem dla Błotowija: Krowy państwa Holgerssonów miały na imię Majros, Gull-Lilja i Stjärna (Selma Lagerlöf „Cudowna podróż”), zaś w tłuma

  • Errata

    Zapowiedziane na 23 czerwca (środa) przedstawienie w Liceum im. Staszica odbędzie się 24 czerwca - w czwartek. Godzina pozostała niezmieniona -10.00.

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2008/10/06 13:05:16
Jeno, że Wisnowska nie miała naonczas nawet 31 lat. Ile zaś wiosenek liczy Kora - strach pomyśleć...
-
2008/10/06 16:30:06
PS.A wiśnie były raptem trzy... Żeby nie wiem, jak pachniały, kąpieli raczej nie zastąpią:))